Odevzdání a evidence závěrečných prací na KSA FF UP

Sobota 26. březen 2022, 18:49

Odevzdání a evidence závěrečných prací na KSA FF UP

Postup odevzdání ZP pro termín obhajob květen/červen 2022 (prezenční i kombinované studium):

1. soubor ZP nahrajte do IS STAG a vyplňte formulář „Doplnit údaje…“ včetně anotací a dalších požadovaných údajů;
  2. vyplněný formulář zašlete v podobě naskenované PDF přílohy z Vaší univerzitní e-mailové adresy na e-mailovou adresu své studijní referentky (jméno své studijní referentky najdete po přihlášení do portálu)
  3. termín: 31. 3. 2022 do 11 hodin;
  4. studijní referentka Vám zašle odpovědní e-mail s potvrzením o obdržení formuláře a uzavření nahraného souboru v IS STAG – Vaše ZP je považována za odevzdanou;
  5. způsob odevzdání jednoho výtisku práce: student donese jeden výtisk závěrečné práce k obhajobě v den konání obhajoby (práce musí být pevně svázaná s měkkými případně tvrdými deskami).

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)